Reserver seiltur

Antal pers: 4+2
Pris fr: 6255:-

 

 


Antal pers: 4+2
Pris fr: 8950:-

Antal pers: 6+2
Pris fr: 8055:-

Antal pers: 6+2
Pris fr: 11156:-

Antal pers: 8+2
Pris fr: 14595:-

Antal pers: 4+2
Pris fr: 7395:-

Antal pers: 6+2 Pris fr: 9895:-...
Antal pers: 6-8
Pris fr: 17.885:-

Antal pers: 6+2
Pris fr: 16395:-

Pers: 8+2+2
Pris fr: 34900:-

Antal pers: 8+2+2
Pris fr: 30240:-

Antal pers: 8+2+1+1
Pris fr: 32130:-

 

Kroatias beste havn Marina Kremik

I midten av den kroatiske kysten ligger vår hovedhavn, Marina Kremik. Marina Kremik er en drømmehavn for den som skal seile i Kroatia. Ingen annen havn tilbyr så stor valgfrihet, og samtidig er havnen relativ nærme Split flyplass. Havnen ligger midtveis mellom mange interessante seileområder, et steinkast fra Primosten, som er et av favorittstedene til de fleste seilere. Like sør for Primosten ligger byen Trogir med sitt praktfulle slott, berømte festning, vakttårn og middelalderens katedraler. Trogir tilbyr mange fine restauranter, kaféer og barer i bilfri omgivelser.
Enten du planlegger å seile på nordsiden av de Dalmatiske øyene, til nasjonalparken Kornati, eller sør, til de populære øyene Hvar, Brac og Vis, er Kremik Marina en perfekt start på reisen. Overalt finner du småbyer med karakteristiske steinhus, smale gater og koselige smug. Trivlige restauranter, livlige markeder og glade mennesker minner deg stadig om at du er i middelhavet. I den sørlige skjærgården ligger havet mer åpent og vidstrakt.
Marina Kremik er i seg selv en stor, vakker naturhavn, beskyttet mot vær og vind. Selv om havet er rastløs og vinden sterk, kan du ganske enkelt legge til land.
I Marina Kremik har vi vårt kroatiske hovedkontor. Her finnes også mesteparten av vår flåte, personell, servicestabb og reservedelslager. Skulle uhell oppstå under seilingen har vi en rask daycruiser som hurtig transporterer en mekaniker dit du er.